Konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Poznań

Utrata zdolności kredytowej – to nie koniec świata!

Zanim bank wyda jakąkolwiek decyzję kredytową na złożony wniosek, z pewnością sprawdzi zdolność kredytową klienta. Niestety nadmiar pożyczek i kredytów, których termin spłaty staje się naglący, może doprowadzić Cię do spirali zadłużenia, która wiąże się z tym, że nie otrzymasz żadnej oferty kredytowej z banku. Brak zdolności kredytowej nie jest jednak czynnikiem, który pozbawia możliwości finansowych klienta. Jeśli masz negatywne wpisy w BIK dotyczące aktywnych kredytów, ale opóźnienia nie przekraczają 60 dni, to mamy dla Ciebie ofertę.

Jakie zobowiązania możesz nią spłacić?


  • Ogół krótkoterminowych zobowiązań

  • Chwilówki zaciągnięte w firmie pożyczkowej (pożyczki pozabankowe)

  • Kredyt gotówkowy

  • Przynajmniej część wcześniej zaciągniętego kredytu konsolidacyjnego

Chcemy podkreślić przy tym, że w spłacie chwilówek pomóc Ci może nie tylko pożyczka konsolidacyjna, ale również kredyt konsolidacyjny.

Być może rzeczywista roczna stopa oprocentowania będzie przy niej wyższa niż w przypadku kredytu konsolidacyjnego, ale i tak warto. Poznań jest miastem, w którym możemy Ci pomóc w pozyskaniu odpowiedniego produktu konsolidacyjnego.

Skontaktuj się z nami

Za naszym pośrednictwem możesz wnioskować o pomoc w spłacie chwilówek. Postaramy się przedstawić Ci oferty kredytów i pożyczek konsolidacyjnych odpowiednich dla Ciebie!

Na czym polega konsolidacja chwilówek?

Gdy wykorzystujesz konsolidację chwilówek w banku, masz do czynienia z produktem, który umożliwi Ci jednorazową spłatę takich zobowiązań. Polega to głównie na tym, że pozyskujesz kredyt lub pożyczki na spłatę chwilówek, których kwota pozwala na uiszczenie wszystkich wymaganych płatności. Pozbywasz się więc wcześniejszych pożyczek, co jest realną pomocą w spłacie zobowiązań. Pozostaje Ci jedno, które możesz regulować na zasadach określonych w zawartej umowie kredytowej lub pożyczkowej.

Możesz dopasować okres spłaty pożyczki czy kredytu konsolidacyjnego do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Charakterystyczne dla konsolidacji jest to, że wydłużany jest termin spłaty, by raty miesięczne były możliwie jak najniższe. To jednak rodzi niebezpieczeństwo tego, że zdecydowanie wzrośnie całkowity koszt kredytu, a tego z pewnością wolałbyś jednak uniknąć.

Jakie są warunki konsolidacji chwilówek bez zdolności kredytowej?

Kredyt konsolidacyjny, czyli kredyt na spłatę chwilówek udzielany jest przy dobrej zdolności kredytowej przez bank. Jeśli jednak masz negatywne wpisy w BIK dotyczące aktywnych kredytów, ale opóźnienia nie przekraczają 60 dni, to i tak prawdopodobnie mamy dla Ciebie ofertę.

Nawet jeśli uzyskujesz dochody z ustnej umowy zlecenie albo masz nieregularne dochody wpływające na konto bankowe, nie wykluczamy możliwości, by i Twoim udziałem stała się korzystna konsolidacja chwilówek. Możliwa jest nawet konsolidacja chwilówek dla zadłużonych. Pozostaje tylko znaleźć najlepszą ofertę i ostatecznie pozwolić Ci na wyjście z pętli zadłużenia.

To ważne, by całkowita kwota kredytu czy pożyczki pozabankowej konsolidacyjnej pozwoliła na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Liczy się też długi okres spłaty, byś mógł odbudować swoje finanse i regularnie spłacać raty nowego zobowiązania. Zwróć uwagę na to, jaką pulę kredytowanych kosztów pokryje konsolidacja.

Kiedy przystępujesz z naszą pomocą lub samodzielnie do wyboru produktu do spłaty zobowiązań przy braku zdolności kredytowej, sprawdź ich koszty, ale nie tylko oprocentowanie nominalne, ale w pierwszej kolejności rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Ujmuje ona wszystkie koszty, jakie poniesiesz w związku z konsolidacją chwilówek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz odzyskać zdolność do spłaty kredytów i stać się w przyszłości wiarygodnym klientem dla banków i firm pożyczkowych.

Skontaktuj się z nami!