Konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Poznań

Warunki zaciągania kredytów bankowych

Chcesz zrealizować inwestycję mieszkaniową? Pomóc Ci w tym może kredyt hipoteczny. Natomiast na dowolne cele zaciągnij kredyt gotówkowy, który będzie dla Ciebie wsparciem w każdej sytuacji. Dzięki niemu wyślesz dzieci na obóz, wymarzone wakacje albo kupisz nowy sprzęt RTV do swojego domowego kina domowego. Kredyty bankowe to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą otrzymać korzystny kredyt, z niskim oprocentowaniem i z wydłużonym okresem spłaty. Jednak musisz wiedzieć, że kredyt bankowy mogą otrzymać klienci, którzy spełniają określone wymagania. Konieczne są:


  • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa,

  • Dobra historia kredytowania w Biurze Informacji Kredytowej (BIK),

  • Wniosek kredytowy złożony na formularzu bankowym,

  • Wiek co najmniej 18 lat i posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Proces kredytowy otwierasz w momencie, gdy złożysz wniosek kredytowy. Bank sprawdzi Twoją wiarygodność kredytową, a następnie historię kredytowania w BIK. Jeśli okaże się, że masz zbyt niskie dochody, zbyt wysokie miesięczne wydatki, czyli występuje u Ciebie brak zdolności kredytowej, nie otrzymasz żadnego kredytu. Decyzja kredytowa będzie odmowna.

W takiej sytuacji możesz jedynie zaciągnąć pożyczkę pozabankową, ponieważ firmy pożyczkowe mają znacznie niższe wymagania niż banki w kwestii zdolności kredytowej. Taka pożyczka chwilówka dla nowych klientów może być nawet darmowa, ale uważaj, by spłacić ją w terminie, ponieważ okres kredytowania nie może być przedłużany bez ponoszenia z tego tytułu kosztów. Jeśli masz kilka pożyczek czy kredytów do spłaty, zastanów się nad konsolidacją.

Masz pytanie?

Interesuje Cię zagadnienie kredytów konsolidacyjnych? Zadaj nam pytanie, a my postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i wskażemy Ci, jak uzyskać kredyt konsolidacyjny.

Na czym polega kredyt konsolidacyjny?

Kredyty konsolidacyjne, podobnie jak pożyczki konsolidacyjne, to produkty finansowe udzielane odpowiednio przez banki i firmy pożyczkowe, które pozwalają na połączenie ze sobą różnych zobowiązań finansowych. Zamienisz za ich pomocą kilka kredytów bankowych na jeden, z niższą ratą miesięczną i wydłużonym okresem kredytowania. Nie musisz spłacać kredytów i pożyczek według pierwotnego harmonogramu, jeśli przyznany Ci zostanie kredyt konsolidacyjny.

W zależności od tego, w jakim banku zamierzasz otrzymać kredyt konsolidacyjny, może on obejmować swoim zakresem różne zobowiązania finansowe, takie jak kredyt samochodowy, każdy kredyt konsumencki, pożyczki ratalne, kredyty gotówkowe, ale i inne kredyty konsolidacyjne, zaciągnięte przed terminem złożenia wniosku kredytowego. Do kredytu konsolidacyjnego musisz zgłosić zobowiązania, jakie chcesz połączyć. Czasami banki mogą Ci odmówić uwzględnienia w konsolidacji chwilówek, czyli szybkich pożyczek gotówkowych zaciągniętych w firmach pozabankowych.

Wówczas przyda Ci się kredyt konsolidacyjny pozabankowy, czyli pożyczka konsolidacyjna, która nawet w trudnej sytuacji finansowej pozwoli Ci pozbyć się zobowiązań finansowych, które rzutują na Twoją zdolność kredytową i mogą doprowadzić do tego, że Twoje dane znajdą się w bazach prowadzonych przez Krajowy Rejestr Dłużników.

Warunki konsolidacji kredytów bez zdolności kredytowej

Udzielenie kredytu bez zdolności kredytowej lub wtedy, gdy masz zbyt niską zdolność kredytową jest nie tyle problematyczne, co niemożliwe. Banki nie chcą brać na siebie ryzyka tego, że kwota kredytu nie zostanie przez Ciebie spłacona na czas. Nie mogą też doprowadzać do tego, że poprzez kolejny kredyt bankowy znajdziesz się w pętli zadłużenia.

Niemożliwa jest więc bankowa konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej. Poznań jest miastem, w którym możemy pomóc Ci uzyskać pozytywną decyzję kredytową na Twój wniosek o konsolidację. Rozwiązaniem jest pożyczka konsolidacyjna. Nawet jeśli masz negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej, nie przekreśla to Twoich szans na pożyczkę konsolidacyjną. I choć być może nie będzie to najtańszy kredyt konsolidacyjny, bo całkowity koszt kredytu bankowego konsolidacyjnego mógłby być niższy, to i tak zobowiązanie to pozwoli Ci na zmniejszenie kosztów kredytowania.

Złóż wniosek o konsolidację kredytów – samodzielnie lub z naszą pomocą, by wyjść na prostą w zakresie swoich finansów. Możesz nawet pozyskać dodatkową kwotę pieniędzy na dowolne cele, jeśli firma pożyczkowa uzna Cię za wiarygodnego kredytobiorcę.

Chcesz odzyskać płynność finansową? Nie poprzestawaj na ofertach banków, skoro możesz dokonać konsolidacji także w firmach pozabankowych. Pożyczka konsolidacyjna poprawi Twoją zdolność kredytową, a Ty sam będziesz mógł łatwiej poradzić sobie z uregulowaniem zobowiązań finansowych. Okres spłaty pożyczki konsolidacyjnej można wydłużyć na tyle, by rata nie obciążała zanadto Twojego budżetu domowego.

Skontaktuj się z nami!