Konsolidacja kredytów pozabankowych Poznań

Na czym polega konsolidacja?

W bankach dostępne są różnego rodzaju kredyty bankowe. Czołowe miejsce zajmuje kredyt konsumencki, który udzielany jest konsumentom w celach dowolnych lub też w ściśle określonych. Do kredytów celowych zalicza się zaś kredyt konsolidacyjny. To zobowiązanie finansowe pozwalające na połączenie ze sobą różnych innych, wcześniej zaciągniętych przez kredytobiorcę kredytów i pożyczek. Całkowita kwota kredytu powinna ujmować sumę pozostałych do spłaty zobowiązań finansowych. Możesz otrzymać kredyt konsolidacyjny i połączyć ze sobą takie zobowiązania jak:


  • kredyty gotówkowe,

  • kredyt hipoteczny,

  • kredyt samochodowy,

  • pożyczki pozabankowe i bankowe,

  • zadłużenie na karcie kredytowej.

Łącząc ze sobą kilka zobowiązań finansowych, można obniżyć całkowity koszt kredytu, ale przede wszystkim uporządkować swoje finanse i sprawić, że wzrośnie nasza zdolność kredytowa. Możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego w banku, a jeśli jest to niemożliwe, to z pożyczki konsolidacyjnej w firmie pożyczkowej.

W wielu bankach możliwa jest konsolidacja chwilówek łącznie z innymi zobowiązaniami. Dlatego możesz spłacić chwilówki i pozostałe kredyty, zamieniając je na jeden kredyt w jednym banku. Nie wiesz, jak uzyskać kredyt konsolidacyjny? Poznań jest miastem, w którym mieszkach lub pracujesz? Zgłoś się do nas. Po przeanalizowaniu Twojej zdolności kredytowej postaramy się wskazać Ci najlepsze rozwiązanie na uzyskanie kredytu konsolidacyjnego czy kredytu gotówkowego, który również możesz przeznaczyć na ten sam cel.

Masz pytania?

Ekspert kredytowy z naszej firmy odpowie na Twoje pytania o to, jak otrzymać kredyt konsolidacyjny i jak spłacić nim zobowiązania finansowe. Najlepszy kredyt konsolidacyjny być może jest w zasięgu Twojej ręki.

Podstawowe warunki konsolidacji kredytów pozabankowych

Mianem kredytów pozabankowych określa się po prostu pożyczki gotówkowe udzielane przez firmy pożyczkowe funkcjonujące na pozabankowym rynku finansowym. Choć stricte kredyty powinny przyznawać jedynie instytucje bankowe, to jednak w potocznym rozumieniu można mówić o kredytach pozabankowych. Takie zobowiązania finansowe mogą być konsolidowane.

Aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową przy ubieganiu się o konsolidację kredytów pozabankowych, w pierwszej kolejności musisz znaleźć bank, w którym możesz dostać kredyt konsolidacyjny. Uzyskanie kredytu takiego rodzaju nie powinno być trudne, ponieważ obecnie w większości banków możliwa jest konsolidacja kredytów pozabankowych. Poznań jest miastem, w którym możesz liczyć na naszą pomoc. Ekspert kredytowy podpowie Ci, jakie musisz spełnić warunki, by przyznany Ci został kredyt konsolidacyjny pozwalający na spłatę chwilówek.

Możemy już teraz powiedzieć, że najlepszy kredyt konsolidacyjny, na korzystnych warunkach, z wydłużonym okresem spłaty, którego całkowita kwota pokryje też koszty zobowiązań pozabankowych, otrzymać możesz przy wysokiej zdolności kredytowej. Powinieneś mieć również dobrą historię kredytowania w Biurze Informacji Kredytowej, by bank był skłonny udzielić Ci takiego zobowiązania finansowego.

Złóż wniosek

Samodzielne wyszukiwanie ofert na kredyty konsolidacyjne umożliwiające połączenie kredytów pozabankowych może być trudne, ale nie z pomocą naszych ekspertów. Złóż wniosek kredytowy i przekonaj się o tym sam.

Dlaczego warto wykorzystać konsolidację kredytów pozabankowych?

Na koniec zastanówmy się, czy w Twojej indywidualnej sytuacji finansowej zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego będzie krokiem w dobrą stronę? Czy masz w ogóle możliwość uzyskania konsolidacji i czy jej całkowita kwota umożliwi Ci pozbycie się problematycznych pożyczek zaciągniętych w firmach pozabankowych?

Jeśli tak, to na podkreślenie zasługuje fakt, że złożenie wniosku o kredyt konsolidacyjny pozwalający na spłatę kredytów pozabankowych pozwoli Ci na wyjście z pętli zadłużenia. Pozbędziesz się w ten sposób problemów finansowych, które mogłyby się pojawić lub już stały się Twoim udziałem.

Możesz złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny, by otrzymać zobowiązanie na korzystnych warunkach i wydłużyć okres kredytowania. Pamiętaj jednak, że maksymalny okres kredytowania, jaki możliwy będzie w Twoim przypadku, co prawda zmniejszy płaconą ratę miesięczną, ale podwyższy ogólne koszty kredytu. Niekiedy, gdy Twoja zdolność kredytowa jest odpowiednio wysoka, możesz otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel, traktując je jak kredyt gotówkowy.

Kredyt na spłatę pożyczek pozabankowych wybierz dopiero po porównaniu ze sobą różnych ofert bankowych lub pozabankowych. To ważne, by rzeczywista roczna stopa oprocentowania zobowiązania była możliwie jak najniższa, dzięki czemu będziesz mógł zaoszczędzić na takiej operacji. Najczęściej bardzo dobrym pomysłem jest zamiana drogich chwilówek na tańszy kredyt konsolidacyjny. Twój budżet domowy na tym skorzysta, a Ty łatwiej poradzisz sobie z systematycznym regulowaniem rat kapitałowo-odsetkowych.

Skontaktuj się z nami!