Kredyt oddłużeniowy Poznań

Masz długi? Możesz się ich pozbyć!

Kredyt oddłużeniowy jest specyficznym rodzajem zobowiązania finansowego, które przeznaczone jest dla klientów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Zwykle więc kredyty oddłużeniowe to trudne produkty, których otrzymanie nie jest łatwe. Czym charakteryzują się kredyty oddłużeniowe?


  • Pozwalają na pozbycie się przeterminowanych kredytów gotówkowych i tym podobnych.

  • Całkowita kwota kredytu może ujmować wszystkie wcześniejsze zobowiązania.

  • Poprawiają zdolność kredytową kredytobiorców.

  • Ujmują pełną pulę kredytowanych kosztów, łącznie z odsetkami za wydłużenie terminu spłaty.

  • Umożliwiają na wyjście z pętli zadłużenia.

W przypadku, gdy znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej z powodu zaciągnięcia kilku kredytów lub pożyczek i masz też inne zobowiązania finansowe, zdobądź pomoc w zakresie oddłużania. Wszechstronnie wspieramy osoby zadłużone i pomagamy w uzyskaniu finansowania spłaty wcześniej przyznanych kredytów, pożyczek, leasingu i płatności wynikających np. z wypłaconych świadczeń na odszkodowawcze roszczenia.

Ubiegając się o pożyczki oddłużeniowe, możesz liczyć na naszą pomoc. Wynikiem naszej bezpłatnej analizy Twoich finansów dokonanej przez dział oddłużania, będzie rozwiązanie dopasowane do Twoich możliwości. Możemy Ci pomóc w uzyskaniu pożyczek czy kredytów oddłużeniowych na spłatę zobowiązań finansowych. Jeśli chcesz zaciągnąć kredyt oddłużeniowy, Poznań jest miastem, w którym mieszkasz, zapraszamy do kontaktu z nami. Ofertę jednak kierujemy do mieszkańców całej Polski.

Skontaktuj się z nami online

Nie musisz wychodzić z domu, by złożyć wnioski o kredyty oddłużeniowe. Jeśli nie wiesz, jakie kredyty bankowe czy pożyczki pozabankowe będą odpowiednie w Twojej sytuacji finansowej, nasz ekspert dobierze dla Ciebie właściwe rozwiązanie.

Warunki zaciągnięcia kredytu oddłużeniowego

Zastanawiasz się, gdzie możesz liczyć na kredyt oddłużeniowy? Zgłoś się do nas! Kredyt oddłużeniowy właściwie nie jest produktem bankowym sensu stricte. Niemniej niektóre zobowiązania udzielane przez banki mogą posłużyć Ci do oddłużenia się.

Przykładem niech będzie kredyt gotówkowy, który możesz wykorzystać na dowolne cele, łącznie ze spłatą kłopotliwych zobowiązań, nawet chwilówek. By go zaciągnąć, musisz mieć odpowiednią zdolność kredytową i dobrą historię kredytową w BIK. Jeśli nawiążesz z nami kontakt, postaramy się zweryfikować, czy w którymś banku masz szansę na skuteczne zaciągnięcie kredytu gotówkowego czy konsolidacyjnego.

Również i konsolidacja bowiem może posłużyć ci jako kredyt oddłużeniowy. Połączysz nim swoje wcześniejsze zobowiązania i spłacisz długi, jeśli tylko nie zapracowałeś sobie w BIK na opinię nierzetelnego dłużnika.

Trudne kredyty udzielane są pod pewnymi warunkami, niejednokrotnie wymagają one na przykład ustanowienia solidnego zabezpieczenia spłaty. W ten sposób banki redukują ponoszone przez siebie ryzyko przy udzielaniu zobowiązań osobom, które mają już pewne długi do spłaty, obciążające ich zdolność.

Jeśli i Ty masz kłopoty finansowe, dowiedz się, jak zaciągnąć kredyt oddłużeniowy. Poznań jest miastem, w którym masz szansę uzyskać fachową pomoc.

Czy kredyt oddłużeniowy i kredyt konsolidacyjny są tym samym produktem?

Wydawać by się mogło, że oferta oddłużania za pośrednictwem kredytów oddłużeniowych jest tożsama z kredytem konsolidacyjnym. Jednak o ile kredyt konsolidacyjny łączy ze sobą różne zobowiązania, takie jak kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy czy pożyczka pozabankowa, to nie prowadzi on do całkowitego oddłużenia. Bank nie udzieli Ci kredytu konsolidacyjnego, jeśli Twoja zdolność kredytowa jest zbyt niska.

Oddłużanie kredytów czy oddłużenie chwilówek wymaga zupełnie innego podejścia, które nasi eksperci mogą Ci zagwarantować. Być może potrzebujesz dodatkowej gotówki do kredytu gotówkowego, by móc spłacić przeterminowane chwilówki bez BIK. Nie znajdują się one w historii Twojego kredytowania, dlatego bank nie będzie miał najpewniej obiekcji, by udzielić Ci zobowiązania.

Skorzystaj z naszych usług i przestań tracić czas na poszukiwania kredytu oddłużeniowego na własną rękę. Po zapoznaniu się z Twoją sytuacją finansową zobaczymy, czy w Twoim przypadku lepiej będzie sięgnąć po konsolidację, czy może kredyt oddłużeniowy, nazywany często trudnym kredytem, sprawdzi się zdecydowanie lepiej. Czasami wystarczy, że podpowiemy Ci, jak poprawić swoją zdolność, by starania o kredyt gotówkowy czy konsolidacyjny w banku okazały się owocne.

Przy ubieganiu się samodzielnie o kredyt gotówkowy lub innego rodzaju produkt musisz mieć odpowiednią wiedzę, by wybrać taki, który będzie dla Ciebie najlepszy, a jego RRSO będzie w istocie korzystne. Łatwiej Ci będzie przeprowadzić oddłużanie kredytów z pomocą ekspertów, których zatrudnia nasz dział oddłużania.

Skontaktuj się z nami!