Konsolidacja kredytów firmowych Poznań

Kredyty firmowe dla finansowania działalności gospodarczej

Koszty działalności gospodarczej kształtowane są przez różnego rodzaju wydatki, związane z otwarciem i prowadzeniem firmy czy finansowaniem zaplanowanych inwestycji. Jako przedsiębiorca musisz płacić za usługi księgowe czy związane z zarządzaniem, a dodatkowo przekazywać środki na wynagrodzenia pracowników. Z czasem możesz potrzebować finansowania zewnętrznego. Wykorzystaj wówczas ofertę na kredyty od banków albo na pożyczki pozabankowe. Kredytem sfinansujesz dowolny obszar działania, tylko musisz dopasować odpowiedni typ kredytu do własnych potrzeb finansowych. Dostępne są:


  • kredyt gotówkowy dla firm na cele dowolne,

  • kredyt inwestycyjny, na realizację zaplanowanych inwestycji,

  • leasing na sfinansowanie maszyn i urządzeń oraz samochodów firmowych,

  • kredyt obrotowy, na bieżącą działalność firmy,

  • kredyt odnawialny, który zapewnia dodatkowe środki w każdej sytuacji.

Dodatkowo nie należy zapominać o tym, że oferty kredytowe banku dla Ciebie, jako przedsiębiorcy, mogą obejmować swoim zakresem również spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Chodzi tu o oferty na kredyt konsolidacyjny. Poznań jest miastem, w którym przedstawić Ci korzystne usługi finansowe dotyczące kredytów konsolidacyjnych udostępnianych przez banki w Polsce. Nasz ekspert czeka na kontakt z Twojej strony.

Co prawda kredyty konsolidacyjne nie są jedynymi zobowiązaniami, które pozwalają spłacić kilka wcześniej zaciągniętych kredytów. Korzystając z kredytów gotówkowych również jest to możliwe, ponieważ środki z nich możesz spożytkować na cele dowolne. Pozbądź się potencjalnie trudnych kredytów lub pożyczek. Uwolnij swoją zdolność kredytową. Jedyne, co musisz zrobić, to otrzymać kredyt konsolidacyjny dla połączenia w jeden większy kredyt poprzednio zaciągniętych zobowiązań.

This is the title

Nie wiesz, jak zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w Poznaniu? Mamy sposób na to, by ułatwić Ci procedurę ubiegania się o kredyt konsolidacyjny. Złóż wniosek online i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc w wyborze najlepszej oferty.

Na czym polega konsolidacja kredytów firmowych?

Kredyty konsolidacyjne to inaczej kredyty bankowe, które pozwalają za jednym razem pozbyć się wielu zobowiązań finansowych, jakie wcześniej zaciągnąłeś. W zależności od banku, całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego może uwzględniać kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt na dowolny cel, a nawet kredyty firmowe czy leasing. Dla osób indywidualnych i przedsiębiorców takie rozwiązanie może być ratunkiem przed utratą płynności finansowej i narobieniem sobie długów.

W ramach jednego kredytu konsolidacyjnego, o który wnioskujesz w banku, połączone zostaną wszystkie zgłoszone do konsolidacji zobowiązania. Co istotne, jeśli chodzi o oferty bankowe, to kredyt konsolidacyjny pozwoli na pokrycie kredytowanych kosztów kredytów i pożyczek, które nie są przeterminowane, czyli spłacałeś je dotychczas zgodnie z przedstawionym przez bank harmonogramem. Jeśli nie, to zgodnie z przepisami ustawy o Prawie bankowym oraz rekomendacjami Komisji Nadzoru Finansowego instytucje bankowe nie będą mogły Ci udzielić kredytu konsolidacyjnego.

W praktyce nawet, jeśli masz negatywne wpisy w BIK dotyczące aktywnych kredytów, ale opóźnienia nie przekraczają 60 dni, to mamy dla Ciebie ofertę.

Jakie są korzyści wynikające z konsolidacji kredytów firmowych?

Jeśli chcesz pozbyć się szybciej kredytu hipotecznego czy kredytu gotówkowego zaciągniętego na potrzeby swojej firmy albo też poprawić swoją zdolność kredytową oraz nie dopuścić do powstania długów, zaciągnij kredyt konsolidacyjny. Poznań to miasto, w którym przyjmujemy od klientów wnioski i na podstawie przedstawionych danych o obecnych ofertach, proponujemy tę, która najbardziej się opłaca.

Jeśli chcesz mieć pozytywną historię kredytową i nie możesz sobie pozwolić na to, by znaleźć się w rejestrze dłużników przez niespłaconą ratę kredytu firmowego, zainteresuj się opcją konsolidacji. Kredyty konsolidacyjne ustrzegą Cię przed zbudowaniem negatywnej historii w BIK, co mogłoby Ci zagrozić w swobodnym prowadzeniu działalności gospodarczej, bowiem partnerów biznesowych będzie odstraszał fakt, że jesteś nierzetelnym dłużnikiem.

Możesz także zamienić droższe pożyczki dla firmy, które mają oprocentowanie zmienne, dosyć wysokie, na nowy kredyt z niższą rzeczywistą roczną stopą oprocentowania i wydłużonym okresem spłaty. Łatwiej będzie Ci uiszczać co miesiąc ratę kapitałowo odsetkową w takim przypadku.

Skontaktuj się z nami!