Kredyt oddłużeniowy pozabankowy Poznań

Kredyt oddłużeniowy pozabankowy – kiedy znajduje zastosowanie?

W momencie, gdy podpisujesz umowę kredytową w banku na kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny czy inne kredyty bankowe lub umowę pożyczkową w firmie pozabankowej, powinieneś mieć przekonanie, że spłacisz zobowiązanie wraz z należnymi odsetkami w odpowiednim terminie wskazanym w umowie. Jednak po czasie mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności uniemożliwiające Ci oddanie długu. Czym to grozi?


  • powstaniem przeterminowanych długów,

  • kształtowaniem złej historii kredytowania w BIK,

  • możliwością pogrążenia się w pętli zadłużenia,

  • całkowitą utratą zdolności kredytowej,

  • egzekucją długów przez firmy windykacyjne lub komorników.

Wiele sytuacji może spowodować, że zobowiązania finansowe po prostu Cię przerosną. Jeżeli znajdujesz się w trudnym położeniu finansowym, nie powinieneś siedzieć z założonymi rękami i czekać na to, by komornik zajął Twój majątek czy wynagrodzenie. Są sposoby, by uniknąć takich negatywnych konsekwencji braku spłaty długów. Eksperci kredytowi, których zatrudnia nasz dział: oddłużanie, po rozpoznaniu Twojej sprawy, podpowiedzą Ci, jak wyjść z długów, na przykład korzystając z kredytów oddłużeniowych.

Bezpłatna analiza sprawy przyniesie odpowiedzi na pytania, czy Twoje długi są już przeterminowane, czy spełniasz warunki do ogłoszenia upadłości konsumenckiej bądź upadłości przedsiębiorczej. W ten sposób również możesz spłacić choć po części zobowiązania finansowe. Kredyt oddłużeniowy to kolejna metoda uwolnienia się ze spirali zadłużenia.

Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię kredyt oddłużeniowy? Poznań jest miastem, w którym pomagamy w uzyskiwaniu kredytów trudnych. Czekamy na Twój wniosek online!

Jakie są warunki kredytu oddłużeniowego pozabankowego?

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne pod zastaw nieruchomości, kredyty samochodowe – to różne rodzaje produktów bankowych. W każdym przypadku przed udzieleniem zobowiązania bank dokonuje analizy zdolności kredytowej klienta i sprawdza jego historię w BIK. Jeśli wiarygodność kredytowa budzi niepokój instytucji, wnioskodawca nie otrzyma kredytów gotówkowych ani żadnych innych.

Na szczęście nie wszystko stracone. Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub przyjdź w Poznaniu do naszej siedziby, a my postaramy się po zapoznaniu się z Twoją sytuacją finansową przedstawić rozwiązanie na polepszenie zdolności kredytowej. Pozwoli to na skuteczne ubieganie się w banku o kredyt konsolidacyjny czy oddłużeniowy.

W uzyskaniu należnego finansowania pomóc Ci może nasz ekspert. Warunkiem podpisania umowy o kredyt oddłużeniowy, który ma zapewnić Ci spłatę chwilówek, będzie złożenie odpowiedniego wniosku, także w trybie online. Ponadto będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość, by oddłużanie chwilówek było możliwe. Dla całkowitego oddłużenia musisz zaciągnąć pożyczkę dla osób zadłużonych, której kwota będzie ujmowała dotychczasowe długi.

Kredyt oddłużeniowy pozabankowy – jak i gdzie go uzyskać?

Z myślą o osobach mieszkających w Poznaniu i okolicy stworzyliśmy ofertę prezentowaną przez nasz dział: oddłużanie. Zajmujemy się zagadnieniami dotyczącymi uzyskiwania kredytów oddłużeniowych. Dbamy o to, by całkowity koszt takiego zobowiązania był możliwie jak najniższy i nie obciążał zanadto Twojej zdolności. Jeśli chcesz korzystnie zaciągnąć kredyt oddłużeniowy, a Poznań jest miejscem, w którym mieszkasz lub prowadzisz działalność, możesz zgłosić się do nas po oddłużanie kredytów i spłatę chwilówek.

Nie zrobimy nic niezgodnego z Państwa oczekiwaniami. Oferty kancelarii prawnych dla osób zadłużonych mogą odbiegać od tego, czego klient potrzebuje. By nie ogłaszać upadłości konsumenckiej, dział oddłużanie w naszej firmie prześledzi Państwa możliwości finansowe. Nawet jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, możesz spłacić swoje zobowiązania pozabankowe, także przeterminowane.

Sprawdzamy różne oferty na kredyty oddłużeniowe lub pożyczki o podobnym charakterze. Ich rzeczywista roczna stopa oprocentowania wcale nie musi być bardzo wysoka, choć będzie ona wyższa niż w przypadku standardowych kredytów gotówkowych czy pod zastaw nieruchomości. Dajemy możliwość oddłużania finansowego, wyszukując dla Ciebie odpowiednie oferty.

Skontaktuj się z nami!